Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

„Przegląd Twórczości Dziecięcej”

„Przegląd Twórczości Dziecięcej” przedszkoli miasta Pszów.

Dnia 27 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbył się przegląd artystyczny pszowskich przedszkoli. Głównym organizatorem imprezy jest Publiczne Przedszkole nr 2, jest to impreza cykliczna i odbywa się raz w roku. Chcąc uczcić setną rocznicę uzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę w tym roku temat przewodni brzmiał „Polscy poeci -dzieciom”.
Przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawców zinterpretowały ten temat poprzez taniec, piosenkę ,wiersze czy formę teatralną. Zaprezentowały się dzieci z wszystkich pszowskich przedszkoli. Każdy występ był inny, ciekawy, barwny, a mali artyści bardzo przejęli się swoją rolą.
Szczególne podziękowania należą się nauczycielkom przedszkoli nr 1, 2 i 3 wraz z oddziałem w Krzyżkowicach, które wspaniale przygotowały dzieci do występów.
Każda placówka otrzymała upominki ufundowane przez Urząd Miasta Pszów, ZNP oddział Wodzisławia Śl. oraz Przedszkole nr 2.
Zaproszeni goście byli zachwyceni prezentacją najmłodszych.

Teresa Wajner - dyr. PP2
Relacja 2018-04-27, 18:46 | autor: Teresa Wajner