Gazetka dla rodziców

WYCIECZKA DO LASU

Dnia 15 października tj. poniedziałek grupy p. Joli- 5-latki, p. Iwony-maluszki, p. Ani- popołudniowa wyjeżdżają na wycieczkę do lasu. dzieci z grupy popołudniowej przychodzą do przedszkola na godz. 9.00- odbiór od 13.00- 14.00.
proszę zadbać o odpowiedni ubiór dzieci, stosowny do wizyty w lesie.
Dnia 17 października tj. środa grupy p. Ewy 4-latki, p. Agaty- 6-latki, p. Magdy 6-latki wyjeżdżają na wycieczkę do lasu.

KONCERT MUZYCZNY

Dnia 29 października w naszym przedszkolu odbędzie się koncert muzyczny dla dzieci.dzieci
z grupy popołudniowej w tym dniu przychodzą na godz. 9.00 odbiór o godz. 13.30-14.00

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 8 listopada /czwartek/ o godz. 15.00 odbędzie się w Ognisku /grupa p. Pielczyk/ uroczystość pasowania na przedszkolaka.

100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
Dnia 9 listopada w naszym przedszkolu świętować będziemy ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI. Prosimy aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane na galowo tzn. biała bluzka lub koszula i ciemna spódniczka lub spodnie.

Zajęcia otwarte dla rodziców odbędą się:
19 listopada /poniedziałek/ o godz. 9.30 w grupie 4-latków /grupa p. Ewy/
20 listopada /wtorek/ o godz. 9.15 w grupie 3-4 latków /grupa p. Iwony, p. Magdy/