Gazetka dla rodziców

ROK SZKOLNY 2017/18

GAZETKA DLA RODZICÓW

WSZELKIE PYTANIA LUB PROBLEMY PROSIMY ZGŁASZAĆ DO DYREKCJI LUB NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLA.
DRODZY RODZICE PAMIĘTAJCIE ŻE W PRZEDSZKOLU ROBIMY WSZYSTKO,ŻEBY WASZE DZIECKO BYŁO UŚMIECHNIĘTE,BEZPIECZNE,RADOSNE I SYTE.ABY WSZYSTKO SIĘ UDAŁO- LICZYMY NA WSPÓŁPRACĘ ORAZ ZROZUMIENIE!
PROSIMY O WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW( 100 zł na rok szk.) -Z FUNDUSZY ZAKUPUJEMY-ZABAWKI,POMOCE DYDAKTYCZNE, UPOMINKI, DOPŁACAMY DO TEATRZYKÓW,WYCIECZEK, UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNYCH itp.W IMIENIU PRZEDSZKOLAKÓW -DZIĘKUJEMY!

W poniedziałki i wtorki -grupy5,6-cio latków -mają zajęcia na boisku "Orlik"Proszę dzieci ubrać na sportowo.

4 czerwca -poniedziałek - DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU-zabawy,konkursy w ogrodzie przedszkolnym

15 CZERWCA OD GODZ.16.00-FESTYN RODZINNY. ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ DO RODZICÓW POSIADAJĄCYCH FIRMY TYPU FRYZJER,MECHANIK I INNE- O ZASPONSOROWANIE NAGRÓD NA FESTYN.PROSZĘ O KONTAKT Z DYREKCJĄ.W IMIENIU DZIECI -DZIĘKUJEMY!

W LIPCU CZYNNE PP1-UL.JURANDA
W SIERPNIU CZYNNE-PP3-UL.ANDERSA
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA DYŻUR WAKACYJNY.

DLA DOBRA MILUSIŃSKICH-ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY