Gazetka dla rodziców

ZEBRANIE OGÓLNE RODZICÓW W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 2 ODBĘDZIE SIĘ 27 SIERPNIA GODZ.16.00

PSZÓW CZERWIEC 2018

DRODZY PRACOWNICY, RODZICE I WSPÓŁPRACOWNICY PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 2 W PSZOWIE!

PO 36 LATACH PRACY, W TYM 21 NA STANOWISKU DYREKTORA PRZEDSZKOLA NR 2 W PSZOWIE, POSTANOWIŁAM WRESZCIE ODPOCZĄĆ I PRZEJŚĆ NA TZW NAUCZYCIELSKIE ŚWIADCZENIA KOMPENSACYJNE , CZYLI JAK POŻEGNAŁY MNIE DZIECI PODCZAS FESTYNU PRZEDSZKOLNEGO - MOIM ZNAJOMYM BĘDZIE TERAZ „JAKIŚ ZUS” .
DECYZJA NIE BYŁA ŁATWA, BO CAŁE MOJE DOROSŁE ŻYCIE JEST ZWIĄZANE Z PRACĄ Z DZIEĆMI I PEWNIE JESZCZE BARDZO DŁUGO BĘDĘ „ ŻYĆ PRZEDSZKOLEM”.
PRZEDSZKOLE NR 2 JEST PLACÓWKĄ GDZIE DZIECI MAJĄ MOŻLIWOŚĆ ZAJĘĆ ZARÓWNO NA LODOWISKU JAK I NA „ORLIKU”. ZAPEWNIAMY NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, RYTMIKĘ, ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE, PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE, WYCIECZKI, SPOTKANIA OKOLICZNOŚCIOWE I UROCZYSTOŚCI. NAJWAŻNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM JEST DOBRO DZIECKA. TAK TEŻ STARAŁAM SIĘ ORGANIZOWAĆ WSZELKIE DZIAŁANIA, ABY DZIECI ROZWIJAŁY SIĘ TU POPRZEZ ZABAWĘ, BY Z UŚMIECHEM I RADOŚCIĄ PRZYCHODZIŁY DO PRZEDSZKOLA.
NASI WYCHOWANKOWIE ZDOBYWALI NAGRODY W KONKURSACH TAKŻE MIĘDZYNARODOWYCH. PRZEDSZKOLE POSIADA WIELE WYRÓŻNIEŃ, W TYM NAJWAŻNIEJSZY TYTUŁ PRZYZNANY PRZEZ MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ „ŚLĄSKA SZKOŁA JAKOŚCI”. NASI ABSOLWENCI TO WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ UCZNIOWIE, STUDENCI, PRACOWNICY WIELU DZIEDZIN I ZAWODÓW.
ZDAJĄC SOBIE SPRAWĘ, ŻE NA ZASŁUGI PLACÓWKI PRACUJE CAŁY PERSONEL, CHCĘ W TYM MIEJSCU PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA NR 2 ZA ODDANIE, PRACOWITOŚĆ, POMYSŁY, ZAANGAŻOWANIE I LOJALNOŚĆ. ZA TO ŻE NIE TRAKTUJĄ PRZEDSZKOLA TYLKO JAKO MIEJSCA PRACY, ALE ZOSTAWIAJĄ TU SWOJE SERCE I ODDANIE CHOĆ NIE ZAWSZE JEST ŁATWO.
RODZICOM PRAGNĘ SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA ZAUFANIE ,WSPÓŁPRACĘ I WYBÓR WSPÓLNEJ DROGI W WYCHOWANIU WASZYCH „SKARBÓW”.
WSZYSTKIM WSPÓŁPRACUJĄCYM Z PRZEDSZKOLEM DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNE DZIAŁANIA I PROJEKTY.
ZA WSZELKIE NIEDOCIĄGNIĘCIA – PRZEPRASZAM.
WIEM, ŻE ZOSTAWIAM PLACÓWKĘ W BARDZO DOBREJ KONDYCJI MATERIALNEJ JAK I EDUKACYJNEJ. MAM TEŻ PEWNOŚĆ, ŻE NAUCZYCIELKI ZROBIĄ WSZYSTKO, BY PRZEDSZKOLE NR 2 NADAL SIĘ ROZWIJAŁO, A MOJE MOTTO ŻE „NAJWAŻNIEJSZE JEST DZIECKO” ZAWSZE BĘDZIE TU OBOWIĄZYWAĆ.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSZELKIEGO RODZAJU GESTY I MIŁE SŁOWA JAKIE USŁYSZAŁAM PODCZAS FESTYNU PRZEDSZKOLNEGO, KIEDY ŻEGNALI MNIE OFICJALNIE RODZICE, PERSONEL, A PRZEDE WSZYSTKIM DZIECI. DLA MNIE TO BARDZO WZRUSZAJĄCE PRZEŻYCIE.
ŁZY W OCZACH MOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW MOGĄ ŚWIADCZYĆ CHYBA O TYM, ŻE NIE BYŁAM DLA NICH TYLKO DYREKTOREM, ALE PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEKIEM.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWIA, RADOŚCI I UŚMIECHU - BO WTEDY ŁATWIEJ JEST IŚĆ PRZEZ ŻYCIE. MOJEJ NASTĘPCZYNI WIELU SUKCESÓW ZAWODOWYCH , ABY MOJE KOCHANE PRZEDSZKOLE BYŁO DLA NIEJ TAK WAŻNE, JAK WAŻNE BYŁO DLA MNIE.
POZDRAWIAM - TERESA WAJNER – DYR. PP2